CZ DE EN

Služby

Základní služby Cyklostopu

  • wi-fi připojení a počítač na recepci k dispozici
  • úschovna, půjčovna kol a sportovních potřeb (cyklopujcovna.com) a základní servis kol
  • bezbariérové WC a sprcha
  • sprchy s teplou vodou a moderní WC
  • turistické informační centrum
  • dětské hřiště s pískovištěm
  • možnost samostatného vaření, umývárna nádobí
  • možnost praní a sušení prádla

 

Úschovna kol

V areálu lze využít 10 uzamykatelných boxů, každý se světlem a elektrickou zásuvkou pro nabíjení Vašich elektrokol nebo třeba telefonů.

Do každého boxu se vejdou přibližně 4 kola. A pro větší skupiny je zde kontejner, do kterého si můžete zamknout až 25 kol.

 

 

Půjčovna kol a sportovních potřeb

Půjčujeme horská kola, elektrokola, tandem kola, dětská kola a dětské vozíky. Půjčovna se nachází v blízkosti areálu. Kolo si u nás objednáte a my Vám ho v případě potřeby přivezeme až do kempu.

Tuto službu provádíme ve spolupráci s www.cyklopujcovna.com.

 

Bezbariérovost

Pro handicapované je v cyklostopu k dispozici speciální WC a sprcha s bezbariérovým přístupem. Součástí vybavení je také přebalovací pult pro miminka.

Sociální zařízení

Cyklostop je vybaven zcela novými sociálními zařízeními. Najdete tu kabinkové WC a sprchy s teplou vodou 24 hodin denně.

Pro handicapované je v cyklostopu k dispozici speciální WC a sprcha s bezbariérovým přístupem. Součástí vybavení je také přebalovací pult pro miminka.

 

 

 

Wi-fi připojení a PC na recepci

V celém areálu je Vám k dispozici wi-fi připojení.

Lze také využít počítač umístěný na recepci.

 

Turistické informační centrum

Recepce zároveň slouží jako informační centrum města Děčín.

Najdete zde mnoho informačních materiálů, ať už týkajících se města Děčín, tak i turistiky v Českém Švýcarsku a celé ČR.

Káva

Nabízíme výbornou čerstvě mletou kávu z místní pražírny 

Dětské hřiště

Vaše děti se u nás mohou vyřádit na pískovišti, vybaveném dětským bagrem. Mají tu k dispozici také klouzačku, houpačku a pružinové houpadlo. A pokud si myslíte, že vaše ratolesti z hraní si na pískovišti už vyrostli, určitě si rádi zaskáčou na velké trampolíně.

 

 

Kuchyňka

V kempu je také společná kuchyňka vybavena sporákem, mikrovlnou troubou, dvěma dřezy, pánvičkou a hrnci. V recepci Vám rádi zapůjčíme talíře a příbory. Samozřejmě kromě toho najdete v okolí různé restaurace. Tu nejbližší už asi 100 metrů od vjezdu do areálu.

 

Praní a sušení

Součástí vybavení Cyklostopu je pračka a sušička. Vaše prádlo je do dvou hodin vyprané a perfektně suché. Vy se mezitím můžete najíst v jedné z místních restaurací, případně si prohlédnout město Děčín.

 


 

 

Cyklostop byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.          

CYKLOSTOP
služby a zázemí nejen pro cyklisty
Služby +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz