CZ DE EN

Accomodation

Karavany

Chcete strávit příjemnou dovolenou v kempu ve svém karavanu, nebo jste na cestách a hledáte vhodné místo, kde můžete zastavit se svým karavanem, odpočinout si a přespat? Pak jsme tu přesné pro Vás! Nabízíme velkou travnatou plochu pro zaparkování našeho obytného vozu a 48 elektrických přípojek rozmístěných po celém areálu kempu.

 

Stany

Pokud si chcete užít aktivní dovolenou pod stanem, neváhejte a přijeďte! Areál se nachází na  zatravněné ploše o velikosti ... Také je zde možnost využívat ve vašem stanu elektřinu od elektrických přípojek, které jsou rozmístěné po celém areálu kempu.  

 

Obytné stany

Jestliže nemáte vlastní stan rádi Vám zapůjčíme některý z našich obytných stanů. Jedná se nový moderní trend v kempování. V Našich obytných stanech si užijete stejného komfortu jako v chatičce. V každém stanu jsou dvě velké postele, kde se pohodlně vyspí čtyři lidé, lampa a stolek se židlemi. Na zemi jsou koberce, takže vás nebude otravovat věčné šustění igelitu, když stanem procházíte. Dále je zde možnost zapůjčení ledničky a plotýnkového vařiče pouze pro vaši potřebu.

CYKLOSTOP
služby a zázemí nejen pro cyklisty
Služby +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz